OBAVIJEST ŠKOLSKE LIJEČNICE

Cijepljenje djece od 12 i više godina koja boluju od bolesti koje uvećavaju rizik za teže oblike bolesti Covid 19- poziv roditeljima, pod opširnije.

Poštovani,

Hrvatski zavod za javno zdravstvo je objavio upute o PRIORITETNOM CIJEPLJENJU DJECE U DOBI OD 12 I VIŠE GODINA KOJA BOLUJU OD BOLESTI KOJE UVEĆAVAJU RIZIK ZA TEŽE OBLIKE BOLESTI COVID-19 CJEPIVOM PFIZER:

Nastavno na navedene upute ,Služba za školsku i adolescentnu medicinu NZZJZ „ Dr.A.Štampar“ planira organizaciju i provedbu preporučenog cijepljenja  oboljelih učenika.

Kako bi svi roditelji učenika u dobi iznad 12 godina s bolestima koje predstavljaju povećani rizik za teže oblike bolesti Covid 19, a koji pohađaju osnovne i srednje škole u gradu Zagrebu,  dobili pravovremenu informaciju, molimo Vas da ovu informaciju proslijedite roditeljima putem Vaših redovnih komunikacijskih kanala.

Roditelje pozivamo da se jave školskoj liječnici, Ani Zadro, putem mail adrese kako bi iskazali interes za cijepljenje svog djeteta.(ana.zadro@stampar.hr)

U prijavi je važno navesti ime i prezime djeteta,školu i razred,datum rođenja, MBO te mail ili telefon roditelja.

Sukladno iskazanom interesu, Služba za školsku i adolescentnu medicinu će organizirati provedbu cijepljenja.  O  terminu i mjestu  cijepljenja će roditelji dobiti povratnu informaciju putem telefona ili mail adrese.

U cilju zajedničkih nastojanja zaštite zdravlja naše djece i mladih, zahvaljujem na suradnji!

S poštovanjem,

Ana Zadro, dr. med.

objavio: Administrator   datum: 9. 6. 2021.